Szukaj
  • Batida

Zobacz nową kolekcję tortów komunijnych od warszawskiej Batidy.

W tym dniu każdy drobiazg ma szczególne znaczenie, jednak zwykle to tort stanowi główny element zaskoczenia dla dziecka i gości. W naszej warszawskiej cukierni dbamy o wyjątkową estetykę tortów okolicznościowych, dlatego stworzenie odrębnej kolekcji na tę szczególną uroczystość było czymś naturalnym i oczywistym.


Wszystkie torty, które przygotowujemy w pracowni Batida są oparte na autorskich recepturach Head Pastry Chef, Miry Boguckiej, która z marką związana jest od początku istnienia firmy.

Poniżej przedstawiamy tegoroczną ofertę tortów komunijnych dedykowaną na rok 2021.


1. Tort ELEGANCKI


Ten tort to prostota i słodka elegancja. Możesz wybrać ten tort zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wykończony białą masą marcepanową oraz dekoracyjną, jadalną koronką. Dekorację stanowią kontrastujące żywe kwiaty i srebrny topper, który podkreśla znaczenie wyjątkowego dnia.


2. Tort RUSTYKALNY


Rustykalny semi naked cake dedykujemy szczególnie tym rodzicom i dzieciom, którzy na co dzień żyją w zgodzie z naturą i mają obsesję na punkcie wszystkiego, co naturalne. Tort z żywymi kwiatami, białymi makaronikami i drewnianym topperem przesmarowany crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej.


3. Tort NATURALNY


Jeśli motto Twoje i Twojej rodziny brzmi "im bliżej natury tym lepiej" - naturalny, biały drip cake z białymi żywymi kwiatami i liśćmi to doskonały wybór na komunię Twojego dziecka. Tort jest odzwierciedleniem spokoju i harmonii. Wykończony crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej, drip zrobiony z białej czekolady.

4. Tort SUBTELNY


Subtelny, delikatny, dziewczęcy - to najlepsze przymiotniki, które mogą kojarzyć się z tym tortem. Przygotowany w pastelowo-herbacianej kolorystyce, połączonej z żywymi kwiatami ułożonymi tonalnie od lekkich pastelowo-rożowych aż po mocne różowe-bordowe. Doskonały, dziewczęcy kontrast do komunijnej bieli.

______


Jesteśmy przekonani, że spośród zaprezentowanych tortów każdy znajdzie typ, ktory spełnia oczekiwania - jeżeli jednak interesuje Was szczególna prezentacja - odezwijcie się do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i z przyjemnością przygotujemy tort Waszych marzeń!


Interesuje Cię tort spersonalizowany? Napisz do Kasi.


Katarzyna Woźniak

692 409 395

sklep@batida.pl127 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie