Szukaj
  • Batida

Słodkości z okazji dnia dziecka już od niedzieli w butikach Batida!Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowych smaków, dlatego po wielu degustacjach z udziałem dzieci, wyłoniliśmy nowy, autorski smak CHOCOLATE-MANGO na kokosowym biszkopcie BEZ białego cukru, który jest motywem przewodnim aż dwóch z trzech dedykowanych mono porcji.


Nietuzinkowa radość, kompletny uśmiech, niepohamowana szczerość, nieograniczona ciekawość i wyobraźnia. Dzieciństwo jest słodkie! Tym bardziej pasuje do naszej tradycji.

W słodkiej kolekcji z okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy m.in deser zainspirowany postacią batmana, królika oraz malinową tartę z zabawnymi emotkami. Wasze dzieci będą zachwycone różnorodnością kształtów i smaków. Jesteście ciekawi co dla was przygotowaliśmy?


1. Czekoladowy króliczek.


Jest w tej mono porcji coś wyjątkowego, co nie pozwala oderwać od niej oczu. Kształt królika z dużymi uszami, uroczym noskiem i wymalowanymi wąsami wprawi w uśmiech nie tylko tych najmłodszych gości. Stworzony na bazie czekoladowego musu, wypełnionego egzotyczną warstwą o smaku mango, na kokosowym biszkopcie bez dodatku białego cukru. Słodko? Zachwyćcie się sami.


2. Czekoladowy Batman.


Batman jest motywem przewodnim kolejnej mono porcji z najnowszej kolekcji na Dzień Dziecka. Tego super bohatera zna już kolejne pokolenie. Dzisiaj przeżywamy komiksowe historie z Gotham City z naszymi dziećmi na kanapie. Walka ze złem i pomoc ludziom, mimo upływu lat, ciągle wzbudzają te same emocje. Smak deseru jest identyczny jak wspomnianego wyżej króliczka. To nasz autorski smak, który wybraliśmy podczas degustacji z udziałem dzieci.3. Tarta bez laktozy z emotką.


Maliny kojarzą nam się tylko z jednym - ze słodkimi chwilami z dzieciństwa. Po godzinach spędzonych na zabawie w chowanego, rysowaniu kredą po chodniku, zabawy na trzepaku, skakaniu w gumę i przez skakankę, najlepiej smakowały prosto z krzaka w babcinym ogródku. Ten niezapomniany smak nasi cukiernicy skondensowali w kruchym cieście tarty, która w całości jest bez dodatku laktozy.

 

Słodką kolekcję stworzoną z myślą o Dniu Dziecka możecie zobaczyć już w naszym e-sklepie.

Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na wybrane przez was produkty z realizacją od 30 maja.


Od niedzieli zapraszamy również do butików Batida by celebrować z waszymi dziećmi ten wspaniałe chwile.


35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie