Dołącz do Batidy

W maju 2012 otworzyłem w Wilanowie cukiernię sieci Batida. Czuję się bezpiecznie prowadząc swój biznes pod szyldem znanej marki. Korzystam z doświadczenia i know-how firmy z długoletnią tradycją.

--Rogier Pols

Jeśli chcesz zbudować swój biznes i zarabiać na sprzedaży naszych sprawdzonych produktów, otwórz własną placówkę partnerską. Skorzystaj z naszego ponad 20-letniego doświadczenia i silnej marki, która już od samego początku da ci przewagę nad konkurencją. Naszą ofertę kierujemy do ludzi z pasją, otwartych, chętnych do zaangażowania się w pracę.

Zapewniamy naszym partnerom atrakcyjną ofertę i przyjazne warunki współpracy. Batida to firma z tradycjami, która ma grono stałych klientów, ale wciąż poszerza zakres swojej działalności, tym samym zdobywając kolejne segmenty rynku. Ma płaską strukturę organizacyjną. Jest ona nieformalna, a wiele miejsca zostawia się na konsultacje i otwarte dyskusje. Taka kultura stwarza platformę dla innowacyjnych pomysłów. Wszyscy członkowie zespołu, zarówno pracujący w naszych placówkach, jak i pracownicy lokali franczyzowych, tworzą wspólnie jeden zespół.